Besluit van de Vlaamse Regering houdende goedkeuring van programmatie van structuuronderdelen van het voltijds secundair onderwijs

  • goedkeuringsdatum
    04 april 2014
  • publicatiedatum
    B.S.13/06/2014
  • datum laatste wijziging
    13/06/2014

De Vlaamse Regering, Gelet op de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, artikel 179/1, ingevoegd bij het decreet van 19 juli 2013;

Gelet op het advies van de Vlaamse Onderwijsraad gegeven op 16 januari 2014 en 25 februari 2014;

Gelet op het advies van de onderwijsinspectie en AgODi gegeven op 3 maart 2014;

Gelet op het advies van de Inspectie van Financiën gegeven op 25 maart 2014;

Gelet op het advies van de Vlaams minister bevoegd voor begroting, gegeven op 3 april 2014;

Op voorstel van de Vlaamse minister van Onderwijs, Jeugd, Gelijke Kansen en Brussel;

Na beraadslaging,

Besluit:

Artikel 1.

Aan de hierna vermelde instellingen voor het voltijds secundair onderwijs wordt, in toepassing artikel 179/1 van de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, toelating verleend om de programmatie te doen van :

1° GO! kunsthumaniora Brussel-Stad Chrysantenstraat 26 1020 Laken 3e leerjaar van de 3e graad: Bijzondere vorming woordkunst-drama KSO

2° Vrije Nederlandstalige school Lucerna College Industrielaan 31 1070 Anderlecht 3e graad: Latijn-moderne talen ASO

3° Sint-Guido-Instituut Dokter Jacobsstraat 67 1070 Anderlecht Beroepenveld: Bouw

4° GO! technisch atheneum Zavelenberg Sint-Agatha-Berchem Oscar Ruelensplein 13 1082 Sint-Agatha-Berchem basisoptie: Mechanica-elektriciteit

5° Mater Dei-Instituut Luchtvaartlaan 70 1150 Sint-Pieters-Woluwe 3e graad: Grieks-moderne talen ASO

6° Don Bosco Technisch Instituut Lenniksesteenweg 2 1500 Halle 3e graad: Tweewielers en lichte verbrandingsmotoren BSO

7° Don Bosco Technisch Instituut Lenniksesteenweg 2 1500 Halle Bouw constructie- en planningstechnieken SenSe TSO

8° Heilig-Hartcollege 1 Parklaan 7 1500 Halle 3e graad: Grieks-wiskunde ASO

9° GO! technisch atheneum Pro Technica Halle Kluisstraat 1 1500 Halle Automotive SenSe TSO

10° Sint-Victorinstituut Brusselsesteenweg 20 1652 Alsemberg 3e graad: Economie-wetenschappen ASO

11° GO! atheneum campus Vijverbeek Asse Nieuwstraat 122 1730 Asse 3e leerjaar van de 3e graad: Logistiek BSO

12° GO! technisch atheneum Campus Wemmel Zijp 14 1780 Wemmel 3e leerjaar van de 3e graad: Gespecialiseerd recreatiemedewerker BSO

13° SG Noord/Lyceum Paardenmarkt Paardenmarkt 94 2000 Antwerpen Industriële onderhoudstechnieken SenSe TSO

14° Provinciaal Instituut PIVA Desguinlei 244 2018 Antwerpen Assistent voedingsindustrie SenSe TSO

15° GO! Kunsthumaniora Antwerpen Karel Oomsstraat 24 2018 Antwerpen 3e leerjaar van de 3e graad: Bijzondere vorming woordkunst-drama KSO

16° Leonardo Lyceum/SITO 5 VIIde-Olympiadelaan 2 2020 Antwerpen 3e leerjaar van de 3e graad: Gespecialiseerd recreatiemedewerker BSO

17° Leonardo Lyceum/ SPIA August Leyweg 3 2020 Antwerpen 3e leerjaar van de 3e graad: Auto-elektriciteit BSO

18° GO! Atheneum Antwerpen Franklin Rooseveltplaats 11 2060 Antwerpen Internationaal transport en goederenverzending SenSe TSO

19° Stella Marisinstituut Stella Marisstraat 2 2170 Merksem Tandartsassistentie SenSe TSO

20° Technisch Instituut Scheppers Scheppersstraat 9 2200 Herentals 3e leerjaar van de 3e graad: Verwarmingsinstallaties BSO

21° GO! technisch atheneum Heist-op-den-Berg Frans Coeckelbergsstraat 22 2220 Heist-op-den-Berg 3e leerjaar van de 3e graad: Computergestuurde werktuigmachines BSO

22° Stedelijke Handelsschool Parklaan 52 2300 Turnhout 2e graad: Toerisme TSO

23° Vrij Instituut voor Technisch Onderwijs Gravin Elisabethlaan 30 2320 Hoogstraten Bouw constructie- en planningstechnieken SenSe TSO

24° GO! Technisch Atheneum Mol Leenhofstraat 33 2400 Mol 3e leerjaar van de 3e graad: Industriële elektriciteit BSO

25° KOGEKA 7 Technische Schoolstraat 52 2440 Geel 3e graad: Grootkeuken BSO

26° Sint-Aloysiusinstituut voor Verpleegkunde Kolveniersvest 24 2500 Lier Tandartsassistentie SenSe TSO

27° Gemeentelijk Instituut voor Technisch en Handelsonderwijs Gemeentestraat 41 2560 Nijlen 3e leerjaar van de 3e graad: Industriële houtbewerking BSO

28° Colomaplus Bovenbouw 2 Tervuursesteenweg 2 2800 Mechelen 3e leerjaar van de 3e graad: Gespecialiseerd recreatiemedewerker BSO

29° GO! Atheneum Boom J.B. Davidstraat 2 2850 Boom Sportclub- en fitnessbegeleider SenSe TSO

30° PTS, Provinciale Scholen voor Tuinbouw en Techniek Beukenlaan 44 2850 Boom 3e graad: Koel- en warmtechnieken TSO

31° Sint-Ursula-Instituut 1 Bosstraat 9 2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver 3e graad: Grieks-Latijn ASO

32° Vita et Pax College Victor Frislei 18 2900 Schoten 3e graad: Grieks-moderne talen ASO

33° Heilig Hart van Maria-Instituut Oudaen 72 2970 Schilde 2e graad: Verzorging-voeding BSO

34° GO! atheneum Leuven Redingenstraat 90 3000 Leuven 3e leerjaar van de 3e graad: Mecanicien voor onderhoud en herstel van motorfietsen BSO

35° GO! atheneum Leuven Redingenstraat 90 3000 Leuven 3e leerjaar van de 3e graad: Industrieel onderhoud BSO

36° GO! technisch atheneum 1 Diest Boudewijnvest 5 3290 Diest 3e leerjaar van de 3e graad: Interieurinrichting BSO

37° Provinciaal Instituut voor Secundair Onderwijs Alexianenweg 2 3300 Tienen 3e leerjaar van de 3e graad: Industriële houtbewerking BSO

38° Provinciaal Instituut voor Secundair Onderwijs Alexianenweg 2 3300 Tienen 3e leerjaar van de 3e graad: Computergestuurde werktuigmachines BSO

39° VIA-2 Broekstraat 31 3300 Tienen 3e graad: Grieks-Latijn ASO

40° GO! atheneum Tienen Gilainstraat 70 3300 Tienen 2e graad: Grieks-Latijn ASO

41° GO! technisch atheneum 1 Hasselt Vildersstraat 28 3500 Hasselt 3e leerjaar van de 3e graad: Computergestuurde werktuigmachines BSO

42° GO! technisch atheneum 1 Hasselt Vildersstraat 28 3500 Hasselt 3e leerjaar van de 3e graad: Industriële elektriciteit BSO

43° GO! technisch atheneum 1 Hasselt Vildersstraat 28 3500 Hasselt 3e leerjaar van de 3e graad: Interieurinrichting BSO

44° GO! technisch atheneum 1 Hasselt Vildersstraat 28 3500 Hasselt 3e leerjaar van de 3e graad: Auto-elektriciteit BSO

45° GO! technisch atheneum 1 Hasselt Vildersstraat 28 3500 Hasselt 3e leerjaar van de 3e graad: Carrosserie- en spuitwerk BSO

46° GO! technisch atheneum 3 Hasselt Elfde-Liniestraat 22 3500 Hasselt 3e graad: Hospitality TSO

47° GO! technisch atheneum 3 Hasselt Elfde-Liniestraat 22 3500 Hasselt 3e graad: Brood- en banketbakkerij BSO

48° GO! technisch atheneum Villers Hasselt Vildersstraat 3 3500 Hasselt 3e leerjaar van de 3e graad: Logistiek BSO

49° Provinciale Secundaire School Hasselt Gouverneur Verwilghensingel 3 3500 Hasselt 2e graad: Dans KSO

50° Sint-Martinusscholen 039313 Sint-Truidersteenweg 18 3540 Herk-de-Stad 3e graad: Grieks-wiskunde ASO

51° Kunstschool Genk Collegelaan 9 3600 Genk 2e graad: Woordkunst-drama KSO

52° GO! technisch atheneum Maaseik Burgemeester Philipslaan 19-B 3680 Maaseik 3e leerjaar van de 3e graad: Verwarmingsinstallaties BSO

53° GO! technisch atheneum Maaseik Burgemeester Philipslaan 19-B 3680 Maaseik 3e leerjaar van de 3e graad: Interieurinrichting BSO

54° GO! technisch atheneum Campus Plinius Tongeren Keversstraat 26 3700 Tongeren 3e leerjaar van de 3e graad: Bio- ecologische bouwafwerking BSO

55° GO! middenschool Martinusschool Bilzen Sint-Martinusstraat 3 3740 Bilzen 3e graad: Economie-moderne talen ASO

56° GO! middenschool Martinusschool Bilzen Sint-Martinusstraat 3 3740 Bilzen 3e graad: Humane wetenschappen ASO

57° GO! middenschool Martinusschool Bilzen Sint-Martinusstraat 3 3740 Bilzen 3e graad: Latijn-wiskunde ASO

58° Viio 1 Tongersesteenweg 84 3840 Borgloon 3e graad: Latijn-moderne talen ASO

59° GO! atheneum De Wingerd Overpelt Leopoldlaan 45 3900 Overpelt 3e graad: Jeugd- en gehandicaptenzorg TSO

60° WICO - 39073 Collegestraat 25 3930 Hamont-Achel 3e graad: Latijn-moderne talen ASO

61° Technisch Instituut Sint-Michiel Witte Torenstraat 10 3960 Bree Industriële onderhoudstechnieken SenSe TSO

62° Technisch Heilig Hartinstituut H. Hartlaan 16 3980 Tessenderlo Chemische procestechnieken SenSe TSO

63° Sint-Jozefsinstituut Zilverstraat 26 8000 Brugge 3e leerjaar van de 3e graad: Gespecialiseerd recreatiemedewerker BSO

64° GO! Atheneum 1 Brugge-Centrum Sint-Clarastraat 46 8000 Brugge 2e graad: Grieks-Latijn ASO

65° GO! Atheneum Zwinstede Knokke Alfred Verweeplein 25 8300 Knokke-Heist 3e graad: Moderne talen-wetenschappen ASO

66° GO! Technisch Atheneum Ensorinstituut Oostende Generaal Jungbluthlaan 4 8400 Oostende basisoptie: Hotel-voeding

67° Vrij Technisch Instituut 2 Beekstraat 21 8500 Kortrijk 3e graad: Industriële kunst KSO

68° GO! Technisch Atheneum 2 Heule Guido Gezellelaan 10 8501 Heule Interactieve multimediatechnieken SenSe TSO

69° GO! Technisch Atheneum De Panne Sint-Elisabethlaan 4 8660 De Panne 3e leerjaar van de 3e graad: Renovatie Bouw BSO

70° GO! Technisch Atheneum De Panne Sint-Elisabethlaan 4 8660 De Panne 3e leerjaar van de 3e graad: Stijl- en designmeubelen BSO

71° Land- en Tuinbouwinstituut Bruggestraat 190 8730 Oedelem 3e graad: Landbouw BSO

72° Vrij Technisch Instituut 2 Toekomststraat 75 8790 Waregem 3e leerjaar van de 3e graad: Instellen van textielmachines BSO

73° BARNUM Stokerijstraat 9 8800 Roeselare 3e graad: Grieks-wiskunde ASO

74° GO! Technisch Atheneum Houtlandinstituut Torhout Rijselstraat 110 8820 Torhout 3e leerjaar van de 3e graad: Industrieel onderhoud BSO

75° Sint-Jorisschool Fabiolalaan 2 8930 Menen 3e graad: Gezondheids- en welzijnswetenschappen TSO

76° Provinciaal Handels- en taalinstituut Henleykaai 83 9000 Gent 3e leerjaar van de 3e graad: Gespecialiseerd recreatiemedewerker BSO

77° EDUGO campus Glorieux Technisch Instituut Sint-Jozefstraat 7 9041 Oostakker Proces- en productietechnologie SenSe TSO

78° BenedictusPoort campus Ledeberg Hundelgemsesteenweg 93 9050 Ledeberg Beroepenveld: Verzorging-voeding

79° Don Bosco Technisch Instituut Kortrijksesteenweg 1025 9051 Sint-Denijs-Westrem Bouw constructie- en planningstechnieken SenSe TSO

80° GO! atheneum Zelzate Onteigeningsstraat 41-B 9060 Zelzate 3e leerjaar van de 3e graad: Industrieel onderhoud BSO

81° Vrije Technische Scholen Breedstraat 152 9100 Sint-Niklaas Proces- en productietechnologie SenSe TSO

82° Instituut Onze-Lieve-Vrouw Onbevlekt Ontvangen Nieuwstraat 75 9100 Sint-Niklaas 3e leerjaar van de 3e graad: Verwarmingsinstallaties BSO

83° Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie secundair onderwijs 1 Plezantstraat 135 9100 Sint-Niklaas 3e leerjaar van de 3e graad: Gespecialiseerd recreatiemedewerker BSO

84° Sint-Jozefinstituut - Secundair Onderwijs Jagerstraat 5 9220 Hamme 3e graad: Economie-wetenschappen ASO

85° GO! atheneum Geraardsbergen Papiermolenstraat 103 9500 Geraardsbergen 2e graad: Techniek-wetenschappen TSO

86° GO! atheneum Geraardsbergen Papiermolenstraat 103 9500 Geraardsbergen 3e leerjaar van de 3e graad: Logistiek BSO

87° GO! atheneum Herzele De Tramzate 9 9550 Herzele 2e graad: Schilderwerk en decoratie BSO

88° Onze-Lieve-Vrouwcollege I Ooststraat 44 9620 Zottegem 3e graad: Grieks-wiskunde ASO

89° GO! technisch atheneum De Rijdtmeersen Brakel Kasteelstraat 32 9660 Brakel 3e leerjaar van de 3e graad: Industrieel onderhoud BSO

90° GO! atheneum Erasmus Deinze Volhardingslaan 11 9800 Deinze 2e graad: Schilderwerk en decoratie BSO

91° Sint-Vincentius Zuidmoerstraat 125 9900 Eeklo 3e graad: Grieks-wiskunde ASO

Art. 2.

§ 1. Een aantal van de in artikel 1 opgesomde programmaties zijn gekoppeld aan een bijkomende voorwaarde. Enkel indien deze bijkomende voorwaarde wordt vervuld kan de betrokken school programmeren.

§ 2. Voor de nrs. 11, 48 en 86 geldt dat de betrokken school moet toetreden tot het convenant logistiek.

Art. 3.

De Vlaamse minister, bevoegd voor het onderwijs, is belast met de uitvoering van dit besluit.