Besluit van de Vlaamse Regering houdende goedkeuring van de programmatie van structuuronderdelen van het voltijds secundair onderwijs

  • goedkeuringsdatum
    24 april 2015
  • publicatiedatum
    B.S.03/06/2015
  • datum laatste wijziging
    03/06/2015

DE VLAAMSE REGERING,

Gelet op de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, artikel 177, gewijzigd bij de decreten van 19 juli 2013 en 25 april 2014 en artikel 179/1, ingevoegd bij het decreet van 19 juli 2013;

Gelet op het advies van de Vlaamse Onderwijsraad, gegeven op 15 januari 2015;

Gelet op het advies van de onderwijsinspectie en AgODi, gegeven op 30 januari 2015;

Gelet op het advies van de Inspectie van Financiën, gegeven op 9 april 2015;

Op voorstel van de Vlaamse minister van Onderwijs;

Na beraadslaging,

Besluit :

Artikel 1.

Aan de hieronder vermelde instellingen voor het voltijds secundair onderwijs wordt, met toepassing artikel 179/1 van de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, toestemming verleend om de vermelde programmatie te doen :

1° Instituut Anneessens-Funck Groot Eiland 39 1000 BRUSSEL 3de leerjaar van de 3de graad: Industriële Elektriciteit BSO

2° Hoofdstedelijk Atheneum Karel Buls Bonekruidlaan 88 1020 BRUSSEL 2de graad: Techniek Wetenschappen TSO

3° Sint-Guido-Instituut Dokter Jacobsstraat 67 1070 ANDERLECHT Public Relations SenSe TSO

4° GO! technisch atheneum Zavelenberg Oscar Ruelensplein 13 1082 SINT-AGATHA-BERCHEM 3de leerjaar van de 3de graad: Renovatie Bouw BSO

5° GO! technisch atheneum Zavelenberg Oscar Ruelensplein 13 1082 SINT-AGATHA-BERCHEM 3de leerjaar van de 3de graad: Thuis en bejaardenzorg/Zorgkundige BSO

6° Don Bosco Technisch Instituut Guldendallaan 90 1150 SINT-PIETERS-WOLUWE 3de leerjaar van de 3de graad: Interieurinrichting BSO

7° Don Bosco Technisch Instituut Guldendallaan 90 1150 SINT-PIETERS-WOLUWE 3de leerjaar van de 3de graad: Fotolassen BSO

8° Onze-Lieve-Vrouwinstituut - ASO-TSO-BSO Kloosterweg 1 1640 SINT-GENESIUS-RODE 3de graad: Latijn-Moderne Talen ASO

9° Don Bosco-Instituut ASO/TSO/BSO Brusselstraat 285 1702 DILBEEK 3de graad: Jeugd- en Gehandicaptenzorg TSO

10° GO! technisch atheneum Liedekerke Kleemputtenstraat 20 1770 Liedekerke 3de leerjaar van de 3de graad: Interieurinrichting BSO

11° GO! technisch atheneum Liedekerke Kleemputtenstraat 20 1770 LIEDEKERKE derde leerjaar van de derde graad: Verwarmingsinstallaties BSO

12° GO! technisch atheneum De Brug Vaartstraat 1 - 1 1800 VILVOORDE Beroepenveld: Metaal

13° Virgo Sapiensinstituut Heldenplein 6 1840 LONDERZEEL 3de graad: Latijn-Moderne Talen ASO

14° Virgo Sapiensinstituut Heldenplein 6 1840 LONDERZEEL 3de graad: Latijn-Wiskunde ASO

15° Sint-Theresiacollege Veldstraat 11 1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS 2de graad: Grieks ASO

16° Instituut Dames v.h. Christelijk Onderwijs Lange Nieuwstraat 94 2000 ANTWERPEN 3de graad: Moderne Talen-Wiskunde ASO

17° Stedelijk Lyceum Meir Eikenstraat 8 2000 ANTWERPEN Basisoptie: Techniek-Wetenschappen

18° Stedelijk Lyceum Linkeroever Gloriantlaan 60 2050 ANTWERPEN 3de graad: Sportwetenschappen ASO

19° Instituut Sint-Maria Lovelingstraat 8 2060 ANTWERPEN Ruimtelijke vormgeving se-n-se KSO

20° GO! atheneum Antwerpen Franklin Rooseveltplaats 11 2060 ANTWERPEN 3de graad: Moderne talen-Wetenschappen ASO

21° GO! Spectrumschool Campus Deurne Ruggeveldlaan 496 2100 ANTWERPEN 3de leerjaar van de 3de graad: Interieurinrichting BSO

22° Stella Marisinstituut Stella Marisstraat 2 2170 ANTWERPEN 3de leerjaar van de 3de graad: Logistiek BSO

23° Francesco-Paviljoen Bovenrij 30 2200 HERENTALS 3de leerjaar van de 3de graad: Logistiek BSO

24° Talentenschool Turnhout campus Zenit de Merodelei 220 2300 TURNHOUT 3de leerjaar van de 3de graad: Interieurinrichting BSO

25° Heilig Grafinstituut 122788 Patersstraat 28 2300 TURNHOUT 3de leerjaar van de 3de graad: Logistiek BSO

26° KOGEKA 4 Technische-Schoolstraat 52 2440 GEEL derde leerjaar van de derde graad: Pijpfitten-Lassen-Monteren BSO

27° Sint-Willebrord-H.Familie Jan Moorkensstraat 95 2600 ANTWERPEN 3de graad: Moderne Talen-Wetenschappen ASO

28° Katholiek Secundair Onderwijs Mortsel Eduard Arsenstraat 40 2640 MORTSEL 3de leerjaar van de 3de graad: Logistiek BSO

29° Don Bosco Technisch Instituut Salesianenlaan 1 2660 ANTWERPEN Chemische Procestechnieken Sense TSO

30° Sint-Ursula-Instituut 1 Bosstraat 9 2861 SINT-KATELIJNE-WAVER 2de graad: Grieks ASO

31° Vita et Pax College Victor Frislei 18 2900 SCHOTEN 3de graad: Grieks-Moderne Talen ASO

32° Don Bosco-Mariaberginstituut Kloosterstraat 70 2910 ESSEN 3de leerjaar 3de graad: Kinderzorg BSO

33° De Wijnpers - Provinciaal onderwijs Leuven Mechelsevest 72 3000 LEUVEN 3de graad: Artistieke Opleiding KSO

34° GO! middenschool 1 Leuven Redingenstraat 90 3000 LEUVEN Basisoptie: Mechanica-Elektriciteit

35° GO! atheneum Leuven Redingenstraat 90 3000 LEUVEN 3de leerjaar van de 3de graad: Interieurinrichting BSO

36° Diocesane Middenschool Mariëndaalstraat 44 3290 DIEST Basisoptie: Mechanica-Elektriciteit

37° VIA - 1 Waaibergstraat 93 3300 TIENEN Industriële Onderhoudstechnieken SenSe TSO

38° VIA - 2 Broekstraat 31 3300 TIENEN 3de graad: Grieks-Latijn ASO

39° Sint-Tarcisiusinstituut Predikherenstraat 1 3440 ZOUTLEEUW 3de graad: Moderne Talen-Wetenschappen ASO

40° V.T.I. Groenplein 6 3500 HASSELT 3de leerjaar van de 3de graad: Logistiek BSO

41° GO! Atheneum 1 Hasselt Capucienenstraat 28 3500 HASSELT Voorbereidend Leerjaar HO: Bijzondere Wetenschappelijke Vorming ASO

42° Provinciale Secundaire School Hasselt Gouverneur Verwilghensingel 3 3500 HASSELT 2de graad: Muziek KSO

43° Virga Jessecollege Guffenslaan 27 3500 HASSELT 3de graad: Grieks-Latijn ASO

44° Inspirocollege Herebaan-West 41 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN 3de leerjaar van de 3de graad: Thuis en Bejaardenzorg/Zorgkundige BSO

45° Sint-Martinusscholen 118315 Veearts Strauvenlaan 5 3540 HERK-DE-STAD Industriële Onderhoudstechnieken SenSe TSO

46° GO! atheneum Maasland-Campus Maasmechelen Onderwijsstraat Campus Maasmeche 11 3630 MAASMECHELEN 3de leerjaar van de 3de graad: Renovatie-Bouw BSO

47° Instituut voor Katholiek Secundair Onderwijs Dorpsstraat 18 3730 HOESELT 3de leerjaar van de 3de graad: Logistiek BSO

48° GO! Atheneum Bree Millenstraat 14 3960 BREE 3de graad: Humane Wetenschappen ASO

49° Bovenbouw Sint-Michiel Diestersteenweg 33970 LEOPOLDSBURG 3de leerjaar van de 3de graad: Thuis en Bejaardenzorg/Zorgkundige BSO

50° GO! technisch atheneum Ensorinstituut Oostende Generaal Jungbluthlaan 4 8400 OOSTENDE Basisoptie: Hotel-Voeding

51° GO! technisch atheneum Ensorinstituut Oostende Generaal Jungbluthlaan 4 8400 OOSTENDE 3de leerjaar van de 3de graad: Specialiteitenrestaurant BSO

52° GO! technisch atheneum Diksmuide Kaaskerkestraat 22 8600 DIKSMUIDE 3de leerjaar van de 3de graad: Fotolassen BSO

53° Burgerschool Kattenberg 7 8800 ROESELARE 3de leerjaar van de 3de graad: Logistiek BSO

54° VABI Zuidstraat 27 8800 ROESELARE Agro- en Groenbeheer SenSe TSO

55° Sint-Jorisschool Fabiolalaan 2 8930 MENEN 3de leerjaar van de 3de graad: Logistiek BSO

56° Provinciaal Handels- en taalinstituut Henleykaai 83 9000 GENT 3de leerjaar van de 3de graad: Logistiek BSO

57° Hoger Technisch Instituut Sint-Antonius Holstraat 66 9000 GENT 3de leerjaar van de 3de graad: Industriële Elektriciteit BSO

58° Hoger Technisch Instituut Sint-Antonius Holstraat 66 9000 GENT 3de leerjaar van de 3de graad: Carosserie-Spuitwerk BSO

59° GO! Lyceum Gent Kortrijksesteenweg 12 9000 GENT 3de graad: Verzorging BSO

60° GO! technisch atheneum 1 Gent Coupure rechts 312 9000 GENT 3de graad: Podiumtechnieken TSO

61° Kunsthumaniora Sint-Lucas Oude Houlei 44 9000 GENT 2de graad: Audiovisuele vorming KSO

62° Don Boscocollege Grotesteenweg-Noord 113 9052 ZWIJNAARDE 2de graad: Sportwetenschappen ASO

63° Broederscholen Hiëronymus 2 Weverstraat 23 9100 SINT-NIKLAAS Agro- en Groenmechanisatie SenSe TSO

64° Broederscholen Hiëronymus 3 Nieuwstraat 91 9100 SINT-NIKLAAS 3de leerjaar van de 3de graad: Logistiek BSO

65° GO! atheneum Beveren-Waas Donkvijverstraat 30 9120 BEVEREN-WAAS 3de graad: Moderne Talen-Wetenschappen ASO

66° GO! atheneum Zottegem Meerlaan 25 9620 ZOTTEGEM 3de graad: Moderne Talen-Wetenschappen ASO

67° Onze-Lieve-Vrouwcollege Campus Zottegem Zavel 15 9620 ZOTTEGEM Medico-Sociale Administratie, Se-n-se TSO

68° Instituut Stella Matutina Groenstraat 15 9660 BRAKEL 3de leerjaar van de 3de graad: Thuis en Bejaardenzorg/Zorgkundige BSO

69° GO! atheneum en leefschool De Tandem Eeklo Eikelstraat 41 9900 EEKLO 3de graad: Latijn-Wiskunde ASO

70° Einstein Atheneum, ASO Talen, Wetenschappen en Kunst Hofblikstraat 21 9940 EVERGEM Basisoptie: Latijn

71° Einstein Atheneum, ASO Talen, Wetenschappen en Kunst Hofblikstraat 21 9940 EVERGEM Basisoptie: Moderne Wetenschappen

Art. 2.

Aan de hieronder vermelde instellingen voor het voltijds secundair onderwijs wordt, met toepassing artikel 177 van de Codex Secundair Onderwijs van 17 december 2010, toestemming verleend om de vermelde programmatie te doen :

1° Sint-Cordula Instituut Wilgendaalstraat 7 2900 SCHOTEN 3de graad : Multimedia TSO

2° Sint-Cordula Instituut Wilgendaalstraat 7 2900 SCHOTEN 3de graad : Drukvoorbereiding BSO

Art. 3.

De instellingen die vermeld worden in artikel 1, 22°, 23°, 25°, 28°, 40°, 47°, 53°, 55°, 56° en 64° moeten toetreden tot het Convenant Logistiek en Transport. Alleen als aan die voorwaarde is voldaan, kunnen die instellingen de vermelde structuuronderdelen programmeren.

Art. 4.

De Vlaamse minister, bevoegd voor het onderwijs, is belast met de uitvoering van dit besluit.