De levensbeschouwelijke inspectie

Bisdom Antwerpen

Basisonderwijs

Marc van Kerkhoven

Lindenstraat 9
2970 Schilde
03/384 06 01 (tel)
03/543 97 03 (tel bureel)
marc.vankerkhoven@skynet.be

  • inspecteur-adviseur coördinator RKG voor het basisonderwijs in het bisdom Antwerpen
  • In het gewoon en buitengewoon lager gemeentelijk en stedelijk onderwijs en in het gewoon en buitengewoon lager gemeenschapsonderwijs in de scholen van volgende gemeenten en steden: Boechout, Borsbeek, Edegem, Hove, Lint, Mortsel, Schilde, Wijnegem, Wommelgem
  • In het vrij gesubsidieerd basisonderwijs de scholen van de scholengemeenschappen SG Diamant, SG Katholiek Onderwijs Deurne, SG KLBB, SG KVO BaO, SG Prins Boudewijn, SG Robke, SG Vrij Basisonderwijs Voorkempen, SG Vrije Basisscholen Schilde-Malle, SG Wilrijk, SG Wilrijk Centrum, Ziekenhuisschool Pulderbos
  • In de hogescholen -departement lerarenopleiding- niveau kleuter- en lager onderwijs van alle netten: Antwerpen, Turnhout, Vorselaar
Luk Waterschoot

Akker 44
2180 Antwerpen-Ekeren
03/541 75 88 (tel)
0479/52 01 54 (gsm)
03/543 97 03 (tel bureel)
luk.waterschoot@telenet.be

  • inspecteur-adviseur RKG voor het basisonderwijs in het bisdom Antwerpen
  • In het gewoon en buitengewoon lager gemeentelijk en stedelijk onderwijs in de scholen van volgende gemeenten en steden: Arendonk, Beerse, Brasschaat, Brecht, Dessel, Essen, Gierle, Hoevenen, Hoogstraten, Kalmthout, Kapellen, Kasterlee, Lichtaart, Lille, Malle, Meer, Meerle, Merksplas, Oud-Turnhout, Ravels, Retie, Rijkevorsel, Turnhout, Vosselaar, Weelde, Wuustwezel, Zoersel
  • In het gewoon en buitengewoon lager gemeenschapsonderwijs in de scholen van volgende gemeenten en steden: Antwerpen, Arendonk, Beerse, Berchem, Borgerhout, Brasschaat, Brecht, Dessel, Deurne, Ekeren, Essen, Hoboken, Kalmthout, Kapellen, Kasterlee, Lille, Merksem, Ravels, Schoten, Stabroek, Turnhout, Wilrijk, Wuustwezel, Zoersel
  • In het vrij gesubsidieerd basisonderwijs de scholen van de scholengemeenschappen SG Anker, SG Boemerang, SG BRESLEGO, SG De Roos, SG Emmaus-Jonghelinckshof, SG InterEsse(n), SG Jong Markdal, SG JOVIGROJO, SG KBS Schoten, SG KOBra, SG NoordrAnt, SG Pagadder, SG Pulhof – Sint-Lievens, SG Samenspel, SG SMS, SG VOX, SG Vrije Basisscholen Kalmthout, SG Vrije Basisscholen Wuustwezel, BuBaO Katrinahof
Ludo Guelinckx

Pandhoevestraat 96
3128 Baal (Tremelo)
016/53 74 37 (tel)
03/543 97 03 (tel bureel)
0475/78 23 35 (gsm)
l.guelinckx@gmail.com

  • inspecteur-adviseur RKG voor het basisonderwijs in het bisdom Antwerpen
  • In het vrij gesubsidieerd basisonderwijs de scholen van de scholengemeenschappen SG BaO KOSH, SG Basisscholen Heilig Graf, SG Caleidoscoop, SG De Ark, SG K(w)ALITI, SG KaBaGe, SG KOMBO, SG LIVO, SG Meerdal, SG Nete en Wimp, SG Pieter-Frans, SG SCHOT, SG Taxandria, SG *KLAS*, SG Merode (VB Blauberg, VB Ramsel, VB Tongerlo, VB Westmeerbeek) en de scholen VBS Bergom, BuBaO Oosterlo, VIBO De Brem, VIBO De Ring
Ludwig Getteman

Hospitaalstraat 46
2850 Boom
03/888 25 97 (tel)
03/543 97 03 (tel bureel)
0496/74 40 06 (gsm)
ludwig.getteman@telenet.be

  • inspecteur-adviseur RKG voor het basisonderwijs in het bisdom Antwerpen
  • In het gewoon en buitengewoon lager gemeentelijk en stedelijk onderwijs in de scholen van volgende gemeenten en steden: Aartselaar, Antwerpen, Berchem, Berendrecht, Boom, Borgerhout, Brasschaat, Brecht, Deurne, Ekeren, Essen, Hemiksem, Hoboken, Kalmthout, Kapellen, Kontich, Merksem, Niel, Rumst, Schelle, Stabroek, Wilrijk, Wuustwezel, Zandvliet
  • In het gewoon en buitengewoon lager gemeenschapsonderwijs in de scholen van volgende gemeenten en steden: Aartselaar, Boom, Kontich, Reet, Rumst
  • In het vrij gesubsidieerd basisonderwijs de scholen van de scholengemeenschappen SG De Drie Neten, SG De Negensprong, SG Groepering CKS, SG Kansrijk, SG Katholiek basisonderwijs Hoboken, SG Putte-Heist, SG Rupel, SG Vrije Basisscholen van de Zusters van Berlaar
Mia Teunis

Zinkvallaan 7
2620 Hemiksem
03/288 10 17 (tel)
03/543 97 03 (tel bureel)
0468/32 23 72 (gsm)
maria.teunis@telenet.be

  • adjunct-inspecteur-adviseur RKG basisonderwijs
  • In het gewoon en buitengewoon lager gemeentelijk en stedelijk onderwijs en in het gewoon en buitengewoon lager gemeenschapsonderwijs in de scholen van volgende gemeenten en steden: Balen, Berlaar, Geel, Grobbendonk, Heist-op-den-Berg, Herentals, Herenthout, Herselt, Hulshout, Laakdal, Lier, Meerhout, Mol, Nijlen, Olen, Putte, Ranst, Vorselaar, Westerlo, Zandhoven
 

 

Secundair Onderwijs

Ronald Sledsens

Krugerstraat 105
Hoboken
0476/97 06 39 (gsm)
03/543 97 00 (tel bureel)
03/544 98 49 (fax)
ronald.sledsens@telenet.be

- In het gesubsidieerd vrij katholiek gewoon secundair onderwijs: de scholengemeenschappen Oscar Romero, Ekeren-Merksem, Antwerpen-oost, O.L.V. Antwerpen, Ter Nethe, Lier, Kontich-Hove, Borsbeek-Mortsel-Edegem-Boechout, Boom-Bornem-Puurs en Lieven Gevaert.

- In het gesubsidieerd vrij katholiek buitengewoon secundair onderwijs: BUSO De Ark, De Markgrave, Sint-Jozef, Emmaus en de Regenboog

- In het gesubsidieerd officieel en het vrij niet-confessioneel gewoon en buitengewoon secundair onderwijs in de provincie Antwerpen behalve in de gemeenten: Zwijndrecht, Mechelen, Sint-Amands-aan-de-Schelde, Puurs, Willebroek, Duffel, Bonheiden, Bornem, Sint-Katelijne-Waver

- In de hogescholen – departement lerarenopleiding: niveau secundair onderwijs – groep 1 van alle netten: Antwerpen, Lier, Turnhout, Vorselaar

Luc Vinkx
adjunct inspecteur-adviseur, toegevoegd aan de inspecteur-adviseur

Minderhoutsestraat 59
2322 Minderhout
0498/39 21 78 (gsm)
03/314 14 71 (tel)
luc.vinkx@telenet.be

- In het gesubsidieerd vrij katholiek gewoon secundair onderwijs: de scholengemeenschappen Noorderkempen, Voorkempen, Malle-Zandhoven, Hoogstraten (Markdal), Turnhout, Arendonk-Beerse-Turnhout, Mol, Westerlo, Geel-Kasterlee, Herentals en Vorselaar-Nijlen.

- In het gesubsidieerd vrij katholiek buitengewoon secundair onderwijs: BUSO Sint-Mariadal, Instituut Mw. Govaerts, V.I.B.O. De Brem, Het Kasteelpark, Pulderbos, 't Lommert, Kristus Koning, Tongelsbos en Berkenbeek

 

Hedwig Van Peteghem

Eksterlaan 9
2930 Brasschaat
0484/27 42 15 (gsm)
03/544 98 49 (fax)
hedwig.van.peteghem@outlook.be

In het gewoon en buitengewoon secundair gemeenschapsonderwijs in de provincie Antwerpen, behalve voor gemeenten: Zwijndrecht, Mechelen, Sint-Amands-aan-de-Schelde, Puurs, Willebroek, Duffel, Bonheiden, Bornem, Sint-Katelijne-Waver

 

naar boven

Bisdom Brugge

Basisonderwijs

Jos De Muynck

Oliebaan 7
8000 Brugge
050/ 34 57 82 (tel)
jos.demuynck@skynet.be

- Inspecteur-adviseur coördinator voor het basisonderwijs in het bisdom Brugge.

- Verantwoordelijk voor het vrij katholiek basisonderwijs:
Regio Sint-Maarten: SG Sint-Trudo, Vrije scholen ‘t Rycke Velt, B.O.S., Brugge-Noord-Haven.
Regio Petrus en Paulus: SG De Zeemeeuw, Zeebries, Noord-West Vrije, Novus.

- Verantwoordelijk voor het gemeentelijk gewoon lager onderwijs in de gemeenten: Beernem, Bredene, Brugge (Sint-Andries, Sint-Michiels, Dudzele, Lissewege), Damme, De Haan, Ichtegem, Knokke-Heist, Oostende, Zandvoorde, Zuienkerke.

Francis De Westelinck

Kapelhoekstraat 3
8800 Beveren-Roeselare
051/ 74 82 71 (tel)
francis.dewestelinck@skynet.be

- verantwoordelijk voor het vrij katholiek basisonderwijs:
Regio O.L.Vrouw van Tuine: SG De Kollebloeme, Scholengemeenschap C.D.I. (Centrumscholen Dekenij Ieper), Ieperrand-Heuvelland (SIRH), School Mesen.
Regio Sint-Jan: SG Sint-Vincentius, Guldenberg, De Graankorrel.
Regio O.L.Vrouw van Groeninge: SG Heule-Kuurne, Katholiek Basisonderwijs Harelbeke, Katholiek Basisonderwijs Zwevegem, Deerlijk-Kortrijk, Katholieke Basisscholen Kortrijk, De Wijngaard, Klavertje Vier.
Regio Sint-Paulus: SG Mandel-Leie, VKBO Waregem, Vincentius.

- verantwoordelijk voor het gemeentelijk lager onderwijs in de gemeenten: Beveren-Leie, Bikschote, Desselgem, Dranouter, Geluveld, Harelbeke, Hulste, Kuurne, Lauwe, Menen, Rekkem, Sint-Eloois-Vijve, Waregem, Wevelgem, Zonnebeke.

- verantwoordelijk voor het gewoon lager gemeenschapsonderwijs West-Vlaanderen en Henegouwen

 

Sabien Lagrain

Beekstraat 11
8800 Roeselare
051/ 22 27 71 (tel)
sabienlagrain@skynet.be

- verantwoordelijk voor het vrij katholiek basisonderwijs:
Regio Sint-Donaas: SG Basisscholen Sint-Lodewijkscollege, Gruuthuse.
Regio Sint-Niklaas: SG Het Vlakke Land, De Zaaier, Kust en Polder, De Regenboog.
Regio Hoppeland: SG Katholieke Basisscholen Regio Poperinge.
Regio Molenland: SG Driespan, Basisonderwijs Regio Tielt, Basisscholen Meulebeke-Pittem.
Regio Houtland: SG Sperregem, De Basis, De Ruidenberg, Scholen Kortemark: MMI en Elle.
Regio Sint-Michiel: SG Arkorum, Staho, Moorsledegem.

- verantwoordelijk voor het gemeentelijk lager onderwijs in de gemeenten: Adinkerke, Alveringem, Ardooie, Dentergem, Diksmuide, Hooglede, Houthulst, Ingelmunster, Koksijde, Kortemark, Leffinge, Lichtervelde, Middelkerke, Moorslede, Nieuwpoort, Oostduinkerke, Roeselare, Rumbeke, Snaaskerke, Staden, Steenkerke, Wakken, Zarren.

Mieke Desmet

Gemeenhof 77
8501 Heule
056/ 35 51 01 (tel)
desmet.mieke@scarlet.be

- Verantwoordelijk voor het vrij katholiek, het gemeentelijk en het gemeenschaps- buitengewoon lager onderwijs in West-Vlaanderen.

- Verantwoordelijk voor het vrij katholiek basisonderwijs:
Regio Sint-Donaas: SG De Vier Winden.
Regio Oostkust: SG V.B.S. Blankenberge-Wenduine, Saeftinghe.
Jozef de Pelichy: SG De Zorg, De K.L.E.I.

Verantwoordelijk voor het gemeentelijk gewoon lager onderwijs in de gemeenten: Deerlijk, Heestert, Kooigem, Sint Denijs, Vichte, Zwevegem.

 

Secundair Onderwijs

Francis Jacobs

Prins Alexanderstraat 51
8310 Assebroek
0478/ 44 14 71 (tel)
francisjacobs@skynet.be

- In het vrij gesubsidieerd katholiek gewoon secundair onderwijs: de scholengemeenschappen 20 Sint-Maarten (Brugge), 22 Oostkust (Blankenberge-Knokke), 25 Hoppeland (Poperinge), 26 OLV Van Tuine (Ieper), 29 Sint Paulus (Waregem-Avelgem-Anzegem), 32 Sint-Michiels (Roeselare), 33 Jozef de Pélichy (Izegem-Lendelede-Ingelmunster) en voor de scholen in Diksmuide: het Sint-Aloysiuscollege en het Vrij Technisch Instituut.

- het gewoon secundair onderwijs in het provinciaal, het gemeentelijk, het vrij niet-confessioneel- en het gemeenschapsonderwijs SG 24, 25 en 26.

- het buitengewoon secundair onderwijs in het gemeenschapsonderwijs en in het vrij gesubsidieerd katholiek onderwijs de scholen: Assebroek Haverlo; Brugge Instituut Spermalie; Poperinge de Ast en de Lovie; Roeselare Sint-Idesbald en Onze Jeugd; Waregem VIBSO. Daarnaast ook Gent Sint-Rafaël.

- inspecteur-adviseur voor het vak rooms-katholieke godsdienst in de hogescholen - lerarenopleidingen.

 

Marijke Vanhoutte

Rode Beukendreef 10
8210 Zedelgem
0497/67 14 96 (tel.)
vanhoutte.marijke@telenet.be

- In het vrij gesubsidieerd katholiek gewoon secundair onderwijs: de scholengemeenschappen 21 Sint-Donaas (Brugge), 23 Petrus en Paulus (Oostende-Gistel), 24 Sint-Niklaas (Veurne-Westkust), 27 Sint-Jan (Menen-Wervik-Wevelgem), 28 OLV van Groeninge (Kortrijk), 30 Molenland (Tielt-Meulebeke-Ruislede) en 31 Houtland (Torhout-Kortemark-Zedelgem).

- inspecteur-adviseur voor het vak rooms-katholieke godsdienst in de hogescholen - lerarenopleidingen.

- in het vrij gesubsidieerd katholiek buitengewoon secundair onderwijs de scholen: Brugge Ravelijn; Gits Dominiek Savio; Houthulst Heuvelzicht; Koksijde De Rozenkrans; Kortrijk De Kouter; Middelkerke Ter Strepe; Tielt De Ster; Torhout Tordale.

- het gewoon secundair onderwijs in het gemeenschapsonderwijs SG 27 en 28

 

 

naar boven

 

Bisdom Gent

Basisonderwijs

Hein Van Renterghem

Holstraat 39
1840 Londerzeel
052/34 01 97 (tel)
hein.vanrenterghem@telenet.be

Inspecteur-adviseur coördinator voor het lager onderwijs

inspecteur-adviseur voor het vak rooms-katholieke godsdienst in de katholieke hogescholen, departement lerarenopleiding (niveau kleuter- en lager onderwijs)

In het gewoon en buitengewoon lager gemeenschapsonderwijs en in het buitengewoon vrij gesubsidieerd niet-katholiek lager onderwijs

 

Chrétien Vermachelen

Filip de Pillecijnlaan 11
9220 Hamme
0476 55 49 27
cvermachelen@hotmail.com

In het gesubsidieerd gewoon en buitengewoon lager onderwijs in de gemeenten:

Zwijndrecht, Hamme, Kruibeke, Temse, Waasmunster, Sint-Niklaas, Beveren, Sint-Gillis-Waas, Stekene, Laarne, Wetteren, Oosterzele, Aalst, Lede, Lebbeke, Buggenhout

Myriam De Backer

Hulstendreef 8
9111 Belsele
03 772 28 74 (tel)
myriam.debacker@skynet.be

In het gesubsidieerd gewoon en buitengewoon lager onderwijs in de gemeenten:

Gent, Melle, Merelbeke, Maldegem, Sint-Laureins, Eeklo, Kaprijke, Assenede, Zomergem, Waarschoot, Lovendegem, Evergem, Zelzate, Wachtebeke, Moerbeke, Lochristi, Destelbergen, Lokeren, Zele, Berlare, Wichelen, Dendermonde

Katrien Tonnard

Wisselmaat 1
9520 Bavegem (Sint-Lievens-Houtem)
09/ 366 11 19 (tel/fax)
katrien.tonnard@telenet.be

In het gesubsidieerd gewoon en buitengewoon lager onderwijs in de gemeenten:

Knesselare, Aalter,Nevele, Deinze, Sint-Martens-Latem, De Pinte, Nazareth, Zulte, Kruishoutem, Zingem, Gavere, Wortegem-Petegem, Oudenaarde, Zwalm, Kluisbergen, Maarkedal, Horebeke, Ronse, Brakel, Zottegem, Sint-Lievens-Houtem, Erpe-Mere, Haaltert, Denderleeuw, Ninove, Herzele, Geraardsbergen

 

 

Secundair Onderwijs

Marie-Ann De Cocker
Inspecteur-adviseur r.-k. godsdienst Bisdom Gent

Nelestraat 13
9050 Gentbrugge
0473/ 86 93 76 (gsm)
marjandecocker@telenet.be

In het vrij gesubsidieerd katholiek gewoon en buitengewoon secundair onderwijs:

SGKSO Meetjesland, SGKSO Salem (Aalst-Erpe/Mere), SGKSO Denderland

In het officieel gewoon en buitengewoon secundair onderwijs (gemeentelijk -, provinciaal -, gemeenschaps – en vrij niet-confessioneel):

Gentse scholengemeenschappen (scholengroep 22 + Stedelijk onderwijs Artevelde), Scholen in het Meetjesland (scholengroep 23: Eeklo, Maldegem, Zelzate) , Scholen van scholengroep 19 in Aalst, Denderleeuw en Ninove (stedelijke kunstacademie Aalst inbegrepen)

Veronique Malfrere
Inspecteur-adviseur r.-k. godsdienst Bisdom Gent

Beekstraatdries 52
9030 Mariakerke
0475/49.28.59 (gsm)
09/236.11.36
veroniquemalfrere@skynet.be

In het vrij gesubsidieerd katholiek gewoon en buitengewoon secundair onderwijs:

SGKSO Stroming (Gent-Noord), SGKSO Edith Stein (Gent-centrum), SGKSO De Bron (Gent-Zuid), SGKSO Aalter-Deinze, SGKSO Vlaamse Ardennen, SGKSO Emmaüs, SGKSO Geraardsbergen, SGKSO Wetteren-Lede, SGKSO Eureka (Buggenhout-Dendermonde), SGKSO Scholen aan de Durme, SGKSO Sint-Nicolaas, SGKSO Beveren-Bazel

In het officieel gewoon en buitengewoon secundair onderwijs (gemeentelijk -, provinciaal -, gemeenschaps – en vrij niet-confessioneel):

Scholen van de scholengemeenschappen van Waasland (scholengroep 17), Wetteren-Lokeren-Moerbeke + Dendermonde-Hamme (scholengroep 18), Geraardsbergen, Brakel, Herzele, Zottegem (scholengroep 20), Oudenaarde-Ronse (scholengroep 21), Aalter-Deinze (scholengroep 24). De officiële of vrije-niet confessionele scholen die niet tot deze scholengemeenschappen behoren maar wel in deze regio’s liggen: Blijdorp Buggenhout, Spectrum Buggenhout, GTI-Beveren, KTA Zwijndrecht, Wagenschot-Eke, Egmont en Hoorn-Gavere , Heynsdaele-Ronse

 

naar boven

 

Bisdom Hasselt

Basisonderwijs

 

Rik Snijkers

Koning Albertlaan 43
3680 Maaseik
089/ 56 56 23 (tel/fax)
rik.snijkers@telenet.be

- Coördinatie van de inspectie-begeleiding in het basisonderwijs

- Basisscholen van gewoon onderwijs (alle netten) in de gemeenten: Houthalen-Helchteren – Hechtel-Eksel – Lommel – Overpelt – Neerpelt – Hamont-Achel – Bocholt – Peer – Meeuwen-Gruitrode – Opglabbeek – Dilsen-Stokkem – Maaseik – Kinrooi – Bree - Genk – As –Zutendaal

- In het pedagogisch hoger onderwijs - lerarenopleiding kleuter en lager onderwijs.

Rob Vandueren

Graaf Lodewijkplein 7
3840 Borgloon
012/ 74 19 23 (tel)
r.vandueren@telenet.be

- Basisscholen van buitengewoon onderwijs (alle netten) in de provincie Limburg.

Sandra Maertens

Schoolstraat 96
3800 Sint-Truiden
011/ 69 11 06 (tel)
s.maertens@skynet.be

Basisscholen van gewoon onderwijs (alle netten) in de Limburgse gemeenten: Heusden-Zolder – Lummen – Halen – Herk-De-Stad – Alken – Hasselt –Wellen – Borgloon - Heers - Sint-Truiden – Nieuwerkerken - Gingelom - Zonhoven - Tessenderlo – Ham – Beringen – Leopoldsburg

Griet Liebens

Eikenstraat 29
3690 Zutendaal
089/ 61 12 04 (tel)
griet.liebens@telenet.be

- Basisscholen van gewoon onderwijs (alle netten) in de gemeenten: Maasmechelen – Lanaken – Bilzen – Hoeselt – Tongeren – Riemst – Voeren - Diepenbeek – Kortessem

- Basisscholen van gewoon onderwijs (officieel gesubsidieerd en gemeenschapsonderwijs) in de gemeenten: Houthalen-Helchteren – Hechtel-Eksel – Lommel – Overpelt – Neerpelt – Hamont-Achel – Bocholt – Peer – Meeuwen-Gruitrode – Opglabbeek – Dilsen-Stokkem – Maaseik – Kinrooi – Bree - Genk – As –Zutendaal

 

Secundair Onderwijs

Daniel Ory

Langstraat 27
3870 Vechmaal
012/ 74 59 07 (tel)
daniel.ory@pandora.be
011/ 28 84 52 (tel bureel)
011/ 28 84 77 (fax bureel)
vicariaat.onderwijs@bisdomhasselt.be

- in het katholiek secundair onderwijs: SG Sint-Quintinus Hasselt/Stevoort/Zonhoven (H48), SG Sint-Trudo Sint-Truiden/Zepperen (H 52), SG VIIO Tongeren/Borgloon (H 53), SG Sint-Jozef Bilzen/Hoeselt (H54), SG Sint-Servaas Maasmechelen/Lanaken/Dilsen-Stokkem (H 55), SG Harlindis en Relindis Maaseik/Kinrooi (H56), SG Sint-Maarten Genk (H57), SG Sint-Michiel Bree/Bocholt/Peer/Meeuwen (H 58), SG WICO Overpelt/Neerpelt/Lomme/Hamont (H59) en SG Leopoldsburg (SG 75).

- in het secundair gemeenschapsonderwijs: SG 13 Zuid-Limburg, SG 14 Maasland, SG 16 Midden Limburg.

- in het proviciaal Secundair onderwijs: Diepenbeek, Hasselt, Bilzen, Voeren, Eisden en Tongeren.

- In de hogescholen – departement lerarenopleiding (pedagogisch hoger onderwijs) van alle netten – secundair onderwijs – groep 1

Steven Cappellen

Veldstraat 3
3300 Tienen
011 28 84 55 (tel)
steven.cappellen@bisdomhasselt.be

- in het Katholiek Secundair Onderwijs: SG De Heide Houthalen-Helchteren/Heusden-Zolder/Hechtel (H49), SG Spectrumcollege Beringen/Lummen (H50), SG Sint-Martinus Herk-de-stad (H51), SG Diest - Tessenderlo (ID74).

- in het Secundair Gemeenschapsonderwijs: SG 12 Adite, SG 15 Noord-Limburg

- in het Provinciaal Secundair onderwijs: Lommel

- Buitengewoon Secundair Onderwijs: alle netten

 

naar boven

 

Aartsbisdom Mechelen-Brussel

Basisonderwijs

Lutgard Croonenborghs

Rozenstraat 18
3270 Scherpenheuvel
013/77 67 37
l.croonenborghs@telenet.be

- In het gesubsidieerd vrij katholiek onderwijs:

Scholengemeenschappen: SG GVB Pajottenland, SG Donche, SG Samen voor beter, SG PajottenRand, SG Katholieke Basisscholen Sint-Pieters-Leeuw, SG De Zevensprong, SG Hopsasa, SG Zoniënrand

- In het gesubsidieerd officieel gewoon lager onderwijs:

Scholengemeenschappen: SG Gemeentelijke Basisscholen Asse, SG Blom, SG Gemeentescholen Grimbergen, SG Meise, SG Pajot, SG Stedelijk Onderwijs Vilvoorde, SG Zuid-West Pajottenland

- In het gewoon lager gemeenschapsonderwijs:

Scholengemeenschappen: Scholengroep 9 Ringscholen, Scholengroep 10 Midden-Brabant, Scholengroep 19 Dender

 

Ria Leonaers

Simon Stevinlaan 3
3500 Hasselt
011/35 23 30
ria.leonaers@vikom.be

In het buitengewoon basisonderwijs in alle netten

Agnes Vonckx

Justus Lipsiusstraat 46/0401
3000 Leuven
0486/87 61 32 (gsm)
vonckx.agnes@skynet.be

- In het gesubsidieerd vrij katholiek onderwijs:

Scholengemeenschappen: SG Noordwest-Brabant, SG Grimbergen: De Parel, SG Meise-Wemmel, SG Brussegem-Merchtem-Oppem, SG Groot-Willebroek, SG Puurs en St-Amands, SG Groot Bornem, SG Tumuli, SG K.O.R.Z.O, SG Leuven-Zuid, SG SKB Leuven, SG PLUS, SG Zoniën, SG Dynamo 7, SG De Zevenster, SG NoordRand, SG Kansrijk (deel)

- In het gesubsideerd officieel gewoon lager onderwijs:

Scholengemeenschappen: SG Gemeentelijk Onderwijs Kortenberg, SG Haspengouwse scholengemeenschap, SG HATWEEJO, SG Kastze, SG KHAMSA, SG Interlokale Vereniging Anker, SG Interlokale vereniging KLS, SG LBB, SG Midden-Vlaams-Brabant, SG Noordring

- In het gewoon lager gemeenschapsonderwijs:

Scholengemeenschap: Scholengroep 4 BaO Kla4, Scholengroep 5 BaO SGR5, SG 11 Leuven-Tienen-Landen, SG 6 Rivierenland

 

Hedwig Berghmans

Bondgenotenlaan 111 bus 201
3000 Leuven
016/ 22 39 22 (tel)
hedwig.berghmans@skynet.be

- Inspecteur-adviseur coördinator voor het basisonderwijs in het aartsbisdom Mechelen-Brussel

- In het gesubsidieerd vrij katholiek onderwijs:

Scholengemeenschappen: SG ANeMOon, SG BruNO, SG De Groene Vallei, SG Katholiek Onderwijs Brussel Zuid, SG Klaveren 7, SG SAS, SG Sint-Michiel, SG Trinité, St-Georges en Notre Dame, SG Sint-Goedele Brussel Basisonderwijs

- In het gewoon lager gemeenschapsonderwijs:

Scholengemeenschappen: Scholengroep 8 BaO Brusselia I, BaO Brusselia II

 

Sophie Veulemans

Vijverstraat 35
3450 Geetbets
011/ 95 99 73 (tel)
0476 56 17 95 (gsm)
sophie.veulemans@vikom.be

- In het gesubsidieerd vrij katholiek onderwijs:

Scholengemeenschappen: SG Kansrijk/Samen groeien (deel), SG Hageland, SG Katholieke Basisscholen Diest, SG SGKBO Aarschot-Betekom-Houwaart, SG De Driepas, SG Spoor 7, SG SAMBA, SG ZWHHeM, SG De Pelgrim, SG De Ranken

- In het gesubsidieerd officieel gewoon lager onderwijs:

Scholengemeenschappen: SG Basisonderwijs Anderlecht, SG Basisonderwijs Brussel, SG Grootbos-aan-Zee, SG Spectrum, SG 1080, GBS Evere, SG De Rand-Ned, SG Hadilee, SG Lot-Huizingen-Dworp-Alsemberg, Stedelijk Onderwijs Aarschot, SG Hageland, SG Rotselaar-Begijnendijk-Holsbeek

- In het gewoon lager gemeenschapsonderwijs:

Scholengroep 12 Adite

 

 

Secundair Onderwijs

Marleen Willems

Lombaardenstraat 38
3000 Leuven
016/ 22 01 98 (tel/fax)
marleen.willems@vikom.be

- In alle scholen van het gemeenschapsonderwijs, gemeentelijk en provinciaal onderwijs (uitgezonderd de scholen vermeld bij Jos Van Rompay)

- In de scholen van het katholiek onderwijs in de scholengemeenschappen : SG 66 (Drieklank), SG 68 (Oost Brabant), SG 69 (Aarschot – Betekom), SG 70 (Haacht), SG 74 (Diest)

Jos Van Rompay

Grote Mierenstraat 3
2801 Mechelen
015/ 20 42 97 (tel)
jos.vanrompay@vikom.be

- In het gemeenschapsonderwijs SG6 (Rivierenland)

- In het gemeentelijk onderwijs: de scholen in SGKSO 62 (Merchtem) en SGKSO 63 (Londerzeel)

- In het katholiek onderwijs: SG60 (Brussel), SG 61 (Dilbeek – Ternat), SG 62 (AMO), SG 63 NW Brabant, SG64 (Cardijn), SG 65 (Vilvoorde), SG 67 Leuven, SG 71 (Mechelen), SG 72 Bornem – Puurs, SG 73 (Liedekerke)

- In het buitengewoon secundair onderwijs OV3 en OV4 in alle netten

- In het hoger onderwijs

Ria Leonaers

Simon Stevinlaan 3
3500 Hasselt
011/ 35 23 30
ria.leonaers@vikom.be

In het buitengewoon onderwijs uitgezonderd OV3 in alle netten

 

 

naar boven